Політика конфіденційності

Яку інформацію ми збираємо?

Ми збираємо інформацію про Вас, коли Ви заповнюєте форму підписки реєстрації. При заповненні цієї форми Ви вводите своє Ім'я, Email і номер телефону. Після того, як Ви натискаєте кнопку «Зареєструватися», ця інформація відправляється нам.

Для чого ми використовуємо вашу інформацію?

Ім'я: Для звернення в листах або по телефону особисто до Вас

Email:

1. Для відправки Вам по email листів, які містять інформацію про майбутній тренінгу або посилання на скачування корисного контенту.

2. Для відправки цікавих статей по тематиці тренінгу, яких немає на сайті

3. Для пропозиції Вам вигідних умов на покупку наших продуктів і послуг

4. Для оповіщення Вас про значні зміни на сайті або в нашій політиці конфіденційності

5. Для отримання зворотного зв'язку від Вас.

Чи використовуємо ми Cookies?

Так, ми використовуємо куки від двох сервісів веб-аналітики - Google Analytics і Яндекс Метрика. За допомогою них ми збираємо дані про відвідувачів сторінки, з метою кращого розуміння їхньої поведінки і поліпшення нашого сайту.

Чи розкриваємо ми будь-яку інформацію третім сторонам?

Ні. Ми не продаємо, не купуємо і не передаємо ніяку Вашу персональну інформацію третім сторонам. Чи можливо відписатися від листів, які приходять на email? Так, Ви можете відписатися від нашої розсилки. Для цього внизу листа Вам варто перейти по посиланню «Відмовитися від розсилки» і поставити потрібні галочки.

Ваша згода

Реєструючись на нашому сайті (Натиснувши на кнопку «Реєстрація») Ви погоджуєтеся з цією політикою збереження конфіденційності.

Зміни в нашій Політиці конфіденційності

Якщо ми вирішимо змінити нашу політику конфіденційності ми відправимо Вам email, що сповіщає про будь-які зміни.

Зв'язок з нами

Якщо у вас є будь-які питання щодо даної Політики Конфіденційності, ви можете зв'язатися з нами, використовуючи інформацію нижче:

mail@travelroom.com.ua

Made on
Tilda